15. Festival prostovoljstva

Če se želite o težavah nasilja v družini pogovoriti, pokličite Žensko svetovalnico na 01-251 1 602 ali nam pišite na zenska@svetovalnica.org.
DSCI3994
Kot vsako leto, se je Ženska svetovalnica tudi letos prestavila na 15. Festivalu. Na Prešernovem trgu je bilo živahno in razgibano ob predstavitvi Na stojnici smo predstavile programe pomoči za ženske, žrtve nasilja. Nasilje v družini je najpogostejši vzrok za psihične in fizične poškodbe žensk vseh starosti, etičnih pripadnosti in poklicev. Podelile smo letake in ozaveščale ljudi predvsem o tem kako izstopiti iz začaranega kroga nasilja.

DSCI3999

Pozitivna komunikacija

Vsi poznamo rek: "Lepa beseda lepo mesto najde." S poznavanjem veščin pozitivnega k

Kampanja ZNAMENJA