15. Festival prostovoljstva

Če se želite o težavah nasilja v družini pogovoriti, pokličite Žensko svetovalnico na 01-251 1 602 ali nam pišite na zenska@svetovalnica.org.
DSCI3994
Kot vsako leto, se je Ženska svetovalnica tudi letos prestavila na 15. Festivalu. Na Prešernovem trgu je bilo živahno in razgibano ob predstavitvi Na stojnici smo predstavile programe pomoči za ženske, žrtve nasilja. Nasilje v družini je najpogostejši vzrok za psihične in fizične poškodbe žensk vseh starosti, etičnih pripadnosti in poklicev. Podelile smo letake in ozaveščale ljudi predvsem o tem kako izstopiti iz začaranega kroga nasilja.

DSCI3999

Delavnica: Položaj žensk in otrok v globalni perspektivi

Delavnica v maju bo posvečena predstavitvi "Položaja žensk in otrok" , kot ga je v kn

Delavnica: Naloge in ukrepi centrov za socialno delo, policije in sodišča za zaščito žrtev nasilja

Vse oblike nasilja v družini, vključno s telesnim kaznovanjem otrok in zanemarjanjem z o

Interaktivna delavnica: Kako prepoznati ali ste žrtev nasilja?

Pogosto se  zgodi,  da se  v življenju znajdemo  v situaciji v kateri se

Delavnica – predstavitev 1. dela knjige “(Volk) V ovčji preobleki”

Agencija EU za temeljne pravice v svoji vseevropski raziskavi navaja podatek, da je psihično

Pozitivna komunikacija