NFHOS

Je Nacionalni forum humanitarnih organizacij Slovenije. Zaradi nastavitve naših programov in humanitarne narave le-teh, sodelujemo tudi Ženska svetovalnica

NFHOS deluje z namenom, da bi spodbudil medsebojno povezovanje vseh slovenskih humanitarnih organizacij in tako izboljšali možnosti skupnega delovanja za boljši družbeni in socialni položaj najbolj ranljivih posameznikov in skupin. Osnovna naloga, ki si jo je NFHOS zadal, je priprava predlogov za izboljšanje, spreminjanje in odpravljanje tega položaja in usklajevanje skupnih interesov vseh humanitarnih organizacij v civilnem dialogu znotraj njih samih in v dialogu z državnimi in drugimi javnimi institucijami ter strokovnimi združenji. NFHOS se od samega začetka trudi javno opozarjati na vse oblike družbene izključenosti in neenakosti, na vse oblike naslija in ogrožanja človekovega dostojanstva, hkrati pa predlaga ustrezne ukrepe, strategije in politike.

.

Interaktivna delavnica: Kako prepoznati ali ste žrtev nasilja?

Pogosto se  zgodi,  da se  v življenju znajdemo  v situaciji v kateri se

Delavnica – predstavitev 1. dela knjige “(Volk) V ovčji preobleki”

Agencija EU za temeljne pravice v svoji vseevropski raziskavi navaja podatek, da je psihično

Delavnica – Pravice žensk