Čeprav mesec maj velja za enega lepših mesecev, ker je narava v razcvetu in življenje na novo dobiva zagon, pa realnost za štirimi stenami in v skritih kotičkih nas samih večkrat ne odslika tega stanja.

Spletna delavnica:

V tokratni delavnici Ženske svetovalnice na temo “Oblike nasilja in kako jih prepoznati”, se bomo dotaknili:

• ekonomskega,
  • spolnega,
  • fizičnega,
  • predvsem pa psihičnega nasilja.

Brezplačna Spletna delavnica bo potekala preko Zoom, v četrtek 13. maja 2021 ob 16:30. Prijavite se na: marusa@svetovalnica.org.

Namen delavnice je ozaveščanje in prepoznavanje nasilja.

Vljudno vabljeni!

Kako bom pa na starost?

Dolgotrajna oskrba poziva po solidarnosti in pomoči ranljivim ljudem s težavami v duševnem zdravju, hendikepiranim in st

Nasilje nad starejšimi je kršenje njihovih temeljnih človekovih pravic

Nasilje nad starejšimi je kršenje temeljnih človekovih pravic. Poglejte si prispevek na spodnji povezavi:

MEDNARODNI DNEVI BOJA PROTI NASILJU NAD ŽENSKAMI – KAKO POISKATI POT IZ NASILJA?

Ob Mednarodnem dnevu boja proti nasilju 25. novembru vas vabimo na delavnico z naslovom

Kampanja ZNAMENJA

Plakat, katerega namen naj bi bil opozarjati na porast nasilja v obdobju pandemije je sporožil

Pogovor o gibanju “Nisi sama”