VABILO NA IZOBRAŽEVANJE PROSTOVOLJK

Društvo Ženska svetovalnica išče nove prostovoljke za program Psihosocialne pomoči ženskam, žrtvam nasilja za pomoč pri dežurnem telefonu, pomoč pri promociji, pri projektih ozaveščanja ter urejanju spletne strani.
Na programu Krizni center za ženske in otroke, žrtve nasilja nudenje pomoči pri sprejemu in namestitvi v hišo ter dežurni telefon.
Na programu Motenj hranjenja pa so odprte možosti za neformalno druženje z uporabnicami, sodelovanju pri projektih, promociji ter pripravi in izvedbi pri delavnicah.

Izobraževanje bo potekalo v mesecu februarju 2014 in sicer v ponedeljek 17.2., torek 18.2. in sredo 19.2. med 17. in 19. uro z možnostjo podaljšanja ter v ponedeljek 24.2., torek 25.2. ter sredo 26.2. ob istem času na Langusovi ulici 21, v Ljubljani.

Zaradi specifike dela je obvezno prisostvovati na celotnem sklopu izobraževanj. Polnoletnost in resnost sta pogoja za prijavo. Od nas lahko pričakujete strokovnost in mentorstvo.

Vse, ki vas to zanima vljudno vabimo, da se prijavite na tanja@svetovalnica.org do 10.2.2014.

Lep pozdrav.

Vabilo na skupino za ženske, ki trpijo zaradi nasilja

Ženska svetovalnica, vas ponovno vabi v vključitev v skupino za preprečevanje nasilja  Skupina je name

Interaktivna delavnica: Kako prepoznati ali ste žrtev nasilja?

Pogosto se  zgodi,  da se  v življenju znajdemo  v situaciji v kateri se

Delavnica – predstavitev 1. dela knjige “(Volk) V ovčji preobleki”

Agencija EU za temeljne pravice v svoji vseevropski raziskavi navaja podatek, da je psihično

Delavnica – Pravice žensk