ZGODBE, KI JIM TEŽKO VERJAMEMO – ŠTORASTA METKA

Zgodbo nam je poslala Danica. Govori o njeni prijateljici Metki, ki je po Daničnih besedah najbolj nerodna ženska v Sloveniji, saj skoraj vsak dan pade po stopnicah. Danica pravi da je razlog, zakaj se to dogaja, v tem, da ima Metka nek kompleks in si kupuje prevelike čevlje. Vedno vsaj dve številki prevelike, in zato pada po stopnicah.

Če temu ni težko verjeti, ne vemo čemu je.

Če poznate tudi vi kakšno zgodbo, ki ji je težko verjeti, pokličite 113 in zgodbo povejte Policiji ali pa nas pokličite na 031 233 211.

V Sloveniji je vsaka četrta ženska žrtev nasilja, in dokler bomo verjeli zgodbicam, se ta statistika ne bo spremenila!

Pomagajte nam ustaviti nasilje.

PRIJAVITE NASILJE NAD ŽENSKAMI IN OTROKI.

ZGODBE, KI JIM TEŽKO VERJAMEMO – MAGNET ZA NERODE

Vlado pravi, da je njegov prijatelj Gregor magnet za nerode. Imel je štiri resne punce, in

ZGODBE, KI JIM TEŽKO VERJAMEMO – DOMA BREZ OČAL

Veronika nam je pisala o svoji sosedi Mojci, ki ima zelo neobičajno navado. Mojca ima zelo