Od besed k dejanjem!

Od 25. novembra, Mednarodnega dne za odpravo nasilja nad ženskami do 10. decembra, Svetovnega dneva človekovih pravic, poteka mednarodna kampanja 16 dni aktivizma proti nasilju zaradi spola. Vlade in organizacije po vsem svetu na ta dan organizirajo aktivnosti za ozaveščanje javnosti o problematiki nasilja nad ženskami.

V letošnjem letu bo v okviru mednarodne kampanje v Sloveniji potekala nacionalna medijska kampanja za ozaveščanje splošne javnosti o nasilju nad ženskami, v kateri bomo sodelovale slovenske nevladne in vladne organizacije ter lokalne skupnosti.

Interaktivna delavnica: Kako prepoznati ali ste žrtev nasilja?

Pogosto se  zgodi,  da se  v življenju znajdemo  v situaciji v kateri se

Delavnica – predstavitev 1. dela knjige “(Volk) V ovčji preobleki”

Agencija EU za temeljne pravice v svoji vseevropski raziskavi navaja podatek, da je psihično

Pogovor o gibanju “Nisi sama”